Otázky pro Leadership Club Forever ČR - časopis Forever

Martin Bartošek

1. Máme tu rok 2024. O čem hlavně bude z vašeho pohledu pokud jde o podnikání s Forever?

 
Díky tomu, že jsem se stal novým členem Leadership Clubu, jsem s předstihem informován o novinkách a aktualitách. Mohu tak, ještě za tepla, předávat informace svému týmu. Letos má být úspěšný rok, v čínské astrologii začíná rok Draka. Je to znamení expanze a štěstí. Rád bych toho využil. Mám v plánu mít více schůzek se zájemci o podnikání, a s ženou plánujeme zorganizovat zážitkový výlet do mého rodné města, pro naše spolupracovníky s rodinami. Tak, jako každý rok, tak i letos se těším na nové produkty, které budou představeny v dubnu na Global Rally v Indii. Pozitivní také bude konání přednášky Holly Stout v Senci a Succes Day v Ostravě a Brně, kam se s manželkou chystáme. Letošní rok by mohl pomoci spoustě lidem se rychleji posunovat na vyšší úroveň v osobním životě i v podnikání s Forever. Není čas ztrácet čas. Pojdmě do toho naplno! 

2. Povězte nám, jak nejraději trávíte volný čas, když nepracujete?

S manželkou jsme nenároční. Máme rádi pohodu a když je hezky, užíváme si příjemný čas doma, na terase a pijeme čaj z Darjeelingu. Rád vařím a zkouším nové veganské recepty, nebo si čtu a vzdělávám se. Denně s Natálkou meditujeme a moc rádi trávíme čas v přírodě nebo s pohodovými lidmi. Každý rok si dopřejeme duchovní pouť, to nás vždycky naplní štěstím na několik měsíců dopředu. Moc rádi cestujeme do míst, kde dýchá historie, letos bychom rádi navštívili Řím a Istanbul.

3. Co bude pro vás hlavní motivací pro rok 2024?

Je doba, kdy se lidé více zajímají o své zdraví a hledají způsoby, jak si sami pomoci. Produkty Forever jsou tomu nápomocné. Moje motivace je pomáhat více lidem s jejich zdravím a jejich podnikáním a vidět, že jim to funguje.  

4. Až budete za rok hodnotit vaše podnikání, s čím budete spokojeni?

Rád bych pomohl několika lidem z mého týmu, aby se stali manažery. Jestliže se to podaří, budu spokojený. Mít ve svém životě Forever je pro mě, i pro moji rodinu, velmi pozitivní aspekt a jsem vděčný za tuto příležitost. 

© 2024 START your journy