Recenze našich produktů

Recenze na Nature-Min
"Po 2 měsíčním pravidelném používání Nature-Min cítím významné zlepšení v oblasti trávení a kvality spánku. Užívám také Vitolize pro ženy a cítím se lépe a je to stálice mezi mými produkty, které si pravidelně objednávám. Markéta S."

Recenze C9 
"Na C9 jsem se moc těšila. A když konečně přišla, byla jsem nadšená a hned druhý den jsem začala. Musím říct, že mi dělalo hned od začátku velký problém dodržovat pitný režim, jak je stanovený, protože při mé terénní práci je problém časté použití wc. Ale měla jsem cíl a snažila jsem se dodržet správný postup užití.
Myslím si, že C9 pro mě byla spíš psychická lekce a vedla mě k uvědomění si mých starých programů a strachu z nedostatku jídla a celkového nedostatku hmotného i fyzického. Jsem vděčná za tuto lekci a chystám se na ni za půl roku znovu. Myslím, že už budu více připravená a budu detoxikaci líp snášet.
Šárka V."

DX4 balancing system 
"V neděli jsem najela na DX4, udělala jsem v sobě pevné rozhodnutí, co chci. 
A začala jsem vyklízet věci, a spoustu věcí jsem vyhodila a hned jsem pocítila příliv svěží energie. DX 4 uklízela v mém nitru a já si uklízela v šuplících a skříních. Nikdy před tím jsem na to neměla motivaci a když přišla s DX4, byla jsem nadšena do úklidu, jako nikdy. Těším se na další kolo. Děkuji za inspiraci. Jana" 

Aloe vera gel
"Miluju ho a používám ho i na obličej a tím, že mám rosaceu, chronické onemocnění pleti, dělá mi neskutečně dobře i na pleť. Nemám problém s tím dělat obklady na oči a potírat pleť ( pak tedy jen vysušit, aby nevznikla lišej, sérum, krém). Úplně jsi mě otevřela a já to dokázala přijmout!
Veronika K."

"Obľúbený prípravok z Forever: všetko čo som doposiaľ vyskúšala mi chutilo a myslím, že aj sedelo- Argi plus, Aloe Vera gel, Absorbent C, Gummy, Vitolize pro ženy,… . veľmi mi chutí, ja som totiž taký cucaci človek a to ma na týchto vitamínoch bavi. Ivka L."

Aloe vera gél
"Bola som po chemoterapii -  a mala som herpesy na genitaliach. Vedela som od Teba, že pre týchto pacientov je vhodný Aloe vera gél. Testovali sme to a problém zmizol, cítim sa oveľa lepšie. Janka F."

DX4 a Aloe vera kúra
"Kvůli kvasinkám v trávicím traktu jsem trpěla na nadýmání a křeče po každém jídle, dala na Vaši radu a naplánovala jsem si dvou měsíční restart. Pomohlo mi to shodit pár kilo, ale za co jsem nejvíce vděčná je to, že mám zpět svou energii a změnila jsem svůj jídelníček i porce. Stravuji se už bez cukrů a je to znát, moje břicho vypadá opět normálně, trávení se upravilo. Cítím fakt skvěle, takže mi to funguje a budu v tom pokračovat.  Jana L."  

"S C9 jsem spokojena já i moje maminka, mělo to pro mě skvělé výsledky. Pocit lehkosti a pročištění, příjemný úbytek váhy. Aloe vera s příchutí, bych vypila hned všechno, měla jsem i bez přichutí. 
Mám moc ráda kolagen v malých pytlíčcích. Je to praktické a moc příjemná chuť, oproti ostatním kolagenům od jiných značek. Lenka W."

"Gummy vitaminy jsou úžasné, opravdu skvělá chuť.
Z kosmetiky mám zatím vyzkoušený tělový krém, Aloe vera gelly, mimochodem to je moc příjemný chladivý gel. 
Zubní pasta s Aloe také super.
Mám ještě šampon a kondicionér, který jsem zatím neotevřela, ale chystám se. Lenka P."

© 2024 START your journy